25 квітня представники Запорізької політехніки на чолі з ректором Віктором Грештою взяли участь у конференції «Розбудова експертних центрів з відбудови України на базі енерго-інноваційних хабів».

Під час конференції було підписано тристоронній меморандум про взаєморозуміння між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Національним університетом «Запорізька політехніка» та ГО «Школа енергоефективності» щодо реалізації спільної програмної діяльності в Україні у сфері навчання з енергоефективності, упровадження навчальних курсів і матеріалів для отримання компетенцій у сфері енергоефективності, розбудови спроможності енерго-інноваційних хабів в межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС з енергоефективності в Україні».

Учасники конференції обговорили основні здобутки, напрацювання та перспективи реалізації грантового проєкту, а також ознайомились з результатами діяльності енерго-інноваційних хабів в Дніпрі, Харкові та Чернівцях.

Організаторами заходу виступили ГО «Школа енергоефективності», на замовлення компонента «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Працюємо разом — зміцнюємо державу разом!