Протягом двох місяців викладачі Запорізької політехніки проводили наукові тижні у школах нашого міста. Ця STEM-активність спрямована на підтримку та розвиток наукового потенціалу молоді.

Понад 1000 школярів з 6 до 11 класу взяли участь у науковому тижні, а саме учні з таких шкіл: Запорізька гімназія №93, Запорізький навчально-виховний комплекс №67, Запорізька гімназія №8, Запорізька гімназія №28, Запорізька загальноосвітня школа №20, Запорізька гімназія №84, Запорізька гімназія №31, Запорізька гімназія №97, Запорізька спеціалізована школа №100, Запорізька гімназія №107.

Які проєкти реалізовували школярі разом з викладачами на науковому тижні?

• Енергія навколо нас
  • Основи моделювання в TinkerCAD
  • Розумний транспорт розумного міста
  • Використання теорії розв'язання винахідницьких задач в електроніці та інформаційних технологіях
  • Створення літака «Мрія»
  • Побудова квадрокоптерів та їх використання
  • Міжнародна торгівля: чи потрібна вона Україні?
  • Від плоского малюнку до 3D моделі з програмним забезпеченням Carveco
  • Команда чи проєкт — що раніше?
  • Секретні матеріали: металургійна криміналістика, дедуктивне зварювання
  • Все навколо система! Пізнай її код!
  • Соціально-емоційне та етичне навчання
  • Медіакухня
  • Онлайн-галерея сучасного мистецтва
  • Місто твоєї мрії

Дякуємо учням за активну участь, а вчителям за плідну співпрацю! Очікуйте ще більше проєктів від Запорізької політехніки!