30 квітня відбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч «Молодь — майбутнє митної служби на шляху до європейської інтеграції», організована Державною митною службою України.

З вітальним словом виступив ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта. Він привітав учасників та наголосив на важливості розвитку освіти у сфері митної справи у Запорізькому регіоні.

В обговоренні також взяв участь професор кафедри економіки та митної справи факультету міжнародного туризму та економіки Андрій Карпенко. Він поділився досвідом підготовки фахівців за освітніми програмами митного спрямування у нашому університеті.

До зустрічі також долучилися представники Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ), Дніпровського університет митної справи і фінансів, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Головні теми дискусії:

• реалізація державної митної політики
  • управління персоналом в митних органах
  • особливості роботи митних органів
  • взаємодія та співробітництво з вищими навчальними закладами
  • участь громадськості у розвитку митної справи

Національний університет «Запорізька політехніка» проводить значну роботу з питань навчання та працевлаштування фахівців в органи Державної митної служби України. Випускники Запорізької політехніки за результатами цієї роботи уже стали співробітниками Запорізької митниці, і це — найкраще підтвердження нашої плідної співпраці!

З питань працевлаштування звертайтесь:

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Національного університету «Запорізька політехніка»
Пн. - Пт. з 08.00 до 17.00,
к.329-А, 3-й поверх головного корпусу;