Асистент кафедри програмних засобів НУ «Запорізька політехніка» Сергій Табунщик на базі Технічного університету Ільменау (Німеччина) проходить стажування. Під час стажування він проводить дослідження щодо впровадження віддаленого керування та машинного навчання у логістичних системах, зокрема досліджує та розробляє методи прогнозного технічного обслуговування підйомного обладнання складу.

Технічний університет Ільменау в Німеччині є одним із провідних міжнародних дослідницьких університетів у нових сферах, таких як розробка програмного забезпечення та системна розробка, тестування та валідація систем, віртуальні (віддалені) наукові лабораторії, віртуальна реальність, розробка та організація систем електронного навчання.

Наші університети тісно співпрацюють з 2012 року. У межах програм Tempus, Erasmus, програми DAAD східного партнерства студенти можуть пройти навчання протягом семестру, а викладачі для проведення досліджень отримати доступ до високотехнологічного обладнання.

Розвиваємось разом!